Умови повернення товару

Повернення і обмін товарів належної або неналежної якості здійснюється відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Умови повернення товару належної якості.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути або обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за якихось причин і якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. Обов'язково зв'яжіться з менеджером по пошті ukr@rukodelie.com.ua або за нашими телефонами.

Умови повернення товару неналежної якості.

Якщо покупець отримав товар неналежної якості (шлюб), він може повернути товар, обміняти товар на аналогічний без шлюбу або, за погодженням, отримати знижку на бракований товар. Надішліть нам на пошту ukr@rukodelie.com.ua будьте готовими описати проблему і фото браку.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів»,

компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну. Відрізний товар (тканина, канва, стрічки) і товари, виготовлені за індивідуальними замовленнями, поверненню і обміну не підлягає Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р № 216

Терміни повернення товару

Повернення або обмін товару можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару у компанії перевізника.

Вартість доставки повернення товару

Поштові витрати на доставку повернення товару належної якості оплачує покупець (замовник).

Поштові витрати на доставку повернення товару неналежної якості або повернення через помилки працівників магазину оплачує магазин. Приймаємо відправки повернень БЕЗ післяплати. Умови повернення грошових коштів описані нижче.

Повернення коштів

Грошові кошти повертаються не пізніше, ніж через 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов'язань з боку покупця.

Обов'язково вкажіть реквізити, куди повертати гроші.