Способи оплат

В даний час інтернет-магазин "Світ рукоділля" пропонує наступні способи оплати товарів:

• Готівкові при отриманні (тільки для Києва)

Оплата замовлення кур'єру при кур'єрській доставці.

• Накладений платіж (для замовлень по Україні)

Накладений платіж можливий при відправці Укрпоштою, Новою поштою та Інтайм. При даному способі, оплата здійснюється при отриманні замовлення. В цьому випадку Вам доведеться доплатити% (визначається перевізником) від вартості замовлення.

• Оплата кредитними картами

  visa.gif visae.gif mastercard.gif

Політика безпеки при оплаті платіжними картами

Оплата платіжними картами відбувається за допомогою надійної і безпечної системи українського процесингового центру. Через систему UPC до оплати приймаються картки Visa, Visa Electron, MasterCard, Cirrus / Maestro, MasterCard Electronic, емітовані будь-яким банком світу. З метою Вашої безпеки дані кредитної картки не зберігаються на нашому Веб-сервері.

• Оплата на карту Приват Банку

Передоплату на карту Ви зможете здійснити через касу, термінал або систему Приват 24, LiqPay. У цьому випадку комісія за Ваш рахунок. Реквізити і остаточну суму Ви отримаєте у вигляді смс повідомлення на свій номер телефону після узгодження менеджером наявності товару і всіх існуючих знижок.

Не поспішайте переводити гроші - спочатку треба запитати у наших менеджерів наявність замовленого товару на складі!

Після оплати замовлення обов'язково повідомте нам зручним для Вас способом (електронною поштою на адресу ukr@rukodelie.com.ua, телефоном, смс повідомленням) про факт оплати. У повідомленні вкажіть дату і суму оплати, номер замовлення, ПІБ і номер платіжного документа.

Формування та відправка замовлення здійснюється після підтвердження факту оплати.

Увага, якщо Ваша посилка, відправлена ​​післяплатою Укрпоштою, Новою поштою або Інтайм, повертається до нас, то в подальшому Ваші замовлення будуть Вам відправлені тільки по передоплаті.

• Банківський переказ

Передоплата банківським переказом на наш розрахунковий рахунок через будь-який банк України. У цьому випадку комісія банку становить 1-3% від вартості замовлення. Точний розмір Ви зможете дізнатися в своєму відділенні банку. Реквізити і остаточну суму Ви отримаєте на свою електронну адресу після узгодження з менеджером наявності товару і всіх існуючих знижок.

• Грошовий переказ (для покупців з інших країн)

Покупцям інших держав оплата може проводитися грошовим переказом за системами CONTACT, Анелік, Privat Money, LiqPay та ін.

Всі питання Ви можете узгодити з менеджером по електронній пошті ukr@rukodelie.com.ua

Всі платежі проводяться З використанням SSL шифрування на всіх сторінках сайту

Використовуємо Visa / Mastercard / Paypal